1200

dostawców usług

Obsługujemy połączenia nie tylko z największymi dostawcami, ale także lokalnymi firmami (95% pokrycia rynku).

250 tys.

opłaconych rachunków

Mimo krótkiej obecności technologii na rynku, za pomocą BillTech API opłacono już setki tysięcy faktur.

5

wdrożeń

Pracujemy nad integracją usługi w bankach i aplikacjach z publicznym dostępem w kolejnych miesiącach.

Wybierz usługodawcę, zaloguj się, analizuj i opłacaj rachunki

  1. Użytkownicy mają do wyboru dodatkową natywną funkcję w swojej bankowości/interfejsie aplikacji (działamy w modelu white-label).
  2. Użytkownik wybiera dostawcę z listy i podaje dane dostępowe do panelu u usługodawcy. Pozwala nam to na pobranie danych o fakturach.
  3. W zależności od wdrożenia, użytkownik może następnie opłacić faktury, przeanalizować wydatki czy też odroczyć płatności za fakturę.

Użytkownicy kochają opłacanie rachunków z BillTech API

Zamknięty pilotaż usługi z jednym z partnerów udowadnia spełnienie oczekiwań użytkowników.

68%

aktywizacja

Liczba użytkowników pilotażu z co najmniej jedną wykonaną płatnością do liczby użytkowników, którzy zsynchronizowali faktury w usłudze.

88%

retencja

Liczba użytkowników, którzy dokonali płatności w obu miesiącach, do liczby użytkowników, którzy dokonali płatności w pierwszym miesiącu pilotażu.

9,2

ocena usługi

Średnia odpowiedź na pytanie o zadowolenie z usługi (10 – najwyższy możliwy wynik, największe zadowolenie użytkowników).

Dla banków

Rachunki w bankowości elektronicznej to usługa atrakcyjna z perspektywy klientów banku, ale także z perspektywy korzyści pośrednich i bezpośrednich.

Redukcja liczby odchodzących klientów

Przychody z odraczania faktur

Wzrost liczby klientów przelewających pensję

Wyższa przychodowość na kliencie

Wzbogacenie scoringu klienta

Zwiększenie NPS i zadowolenia klientów

Dla aplikacji FinTech i SaaS

Rachunki w aplikacji finansowej to przede wszystkim zwiększenie atrakcyjności oferty i dodatkowy przychód z usług dodatkowych.

Nowa funkcja wyróżniająca aplikację na rynku

Zwiększenie czasu spędzanego w aplikacji

Zwiększenie NPS i zadowolenia klientów

Przychód z usługi lub usług wspierających

Wzbogacenie informacji o profilu klienta

Zbliżenie się do tytułu centrum finansowego

Bezpieczeństwo danych użytkowników i technologii BillTech

Jak wykorzystywane są dane do logowania do serwisu dostawcy?

Dane, które użytkownik podaje podczas włączania połączenia z serwisem dostawcy usług (eBOK), są wykorzystywane w celu pobrania danych o opłatach od danego dostawcy. Proces zachodzi w pełni automatycznie i nie są podczas niego pobierane żadne inne informacje ponad te potrzebne do kontroli i opłacenia faktury przez użytkownika.

Jak przechowywane są pozyskiwane dane użytkowników?

Dane dostępowe do paneli dostawców usług przechowywane są przy użyciu narzędzia, które powstało specjalnie do szyfrowania i przechowywania wrażliwych danych. Dane chronione są przed modyfikacją, nieautoryzowanym odczytem oraz utratą. Działanie systemu jest stale monitorowane przez wykwalifikowany zespół. Zapewnia on prawidłowość danych i dba o ich bezpieczeństwo.

Jak testowane jest bezpieczeństwo technologii BillTech?

Cała technologia oraz procedury związane z cyberbezpieczeństwem i przechowywaniem danych podlegają regularnym audytom i testom penetracyjnym przeprowadzanym przez podmioty zewnętrzne. Nowy kod i wszelkie zmiany technologii BillTech sprawdzane są przez co najmniej dwie inne osoby.

Przetestuj flagowe wdrożenie naszej technologii

Aplikacja Rachunki imoje pozwala użytkownikom dodać wielu dostawców do portalu, wyświetlić wszystkie rachunki na jednej liście i opłacić za pomocą jednej z wielu metod płatności.

Przypomnienia o płatnościach

Informujemy o nowych fakturach, nadchodzących terminach opłat i przeterminowanych płatnościach za pomocą SMS i wiadomości e-mail.

Odroczenie płatności, autopłatności

Umożliwiamy „kredyty” na rachunki z Twisto (opóźnienie płatności o 21-45 dni) oraz automatyczne płatności z karty płatniczej.

Prawie 40 tysięcy użytkowników

Na platformę codziennie przybywają dziesiątki nowych klientów, a tempo wzrostu jest coraz szybsze. Do tej pory użyło jej prawie 40 tysięcy osób!

Zamów darmowe 30-minutowe demo

Umów spersonalizowaną prezentację naszego rozwiązania, aby zobaczyć, w jaki sposób BillTech API może pomóc Twojej firmie.

Zamów demo