BillTech Pay dla wystawców faktur

Pozwól Twoim klientom płacić za usługi szybciej i łatwiej

Najlepszy sposób na szybkie płatności

Należności na czas

Klient może opłacać rachunki szybko i bez przepisywania, klikając "Opłać teraz" z poziomu eBOK, e-maila z e-fakturą, czy innego ekranu.

Wyższa satysfakcja klienta

Szybkie płatności są udostępniane przez największych graczy na rynku i bardzo oczekiwane przez samych klientów.

Integracja w 30 min

Dzięki dedykowanym wtyczkom integracja z płatnościami BillTech trwa ok. 30 minut i nie wymaga zaangażowania programistów.

Operatorzy płatności

Obsługa wszystkich banków i kart

BillTech współpracuje z certyfikowanym dostawcą płatności imoje, który obsługuje wszystkie najważniejsze banki w Polsce oraz karty płatnicze Visa i MasterCard. imoje posiada zgodę na prowadzenie działalności w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej, wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego i gwarantuje bezpieczeństwo płatności.


Dowiedz się więcej

Płatność z wiadomości e-mail

Przycisk "Opłać teraz" można umieścić w powiadomieniach e-mail o wystawionej fakturze, czy spóźnionej płatności. To najwygodniejsze miejsce dla zainicjowania płatności.

Płatności z panelu użytkownika eBOK

Przycisk "Opłać teraz" można umieścić również w panelu eBOK, w którym klienci widzą swoje faktury. Płatność może być dokonana na podstawie wystawionej faktury oraz na podstawie salda.

Płatności dogodnymi kanałami

Dzięki integracji z platformą Moje Usługi, Twój klient może opłacać faktury jednym kliknięciem lub zautomatyzować płatności. Ponadto, Twój klient może odroczyć płatności nawet o 21 dni dzięki integracji z Twisto.

Case Study

Sprawdzona technologia

Rozwiązanie BillTech zostało docenione przez wystawców faktur oraz ekspertów branżowych, m.in. Związek Banków Polskich.


Media o nas

Łatwe płatności dla Twoich klientów

Klienci indywidualni oraz działalności gospodarcze mogą dokonywać płatności w bardzo prosty sposób we wszystkich kanałach, w których BillTech API jest zaimplementowane – bez przepisywania klikając tylko jeden przycisk!

Automatycznie, bez myślenia o terminach

BillTech udostępnia użytkownikom możliwość opłacania rachunków automatycznie, dzięki czemu Twoi klienci nie będą spóźniać się z płatnością. Nigdy więcej nie będą musieli pamiętać o terminach!

Pieniądze zaksięgowane od razu

Po wykonanej płatności, środki od użytkowników trafiają od razu na ich indywidualne konta bankowe. Nieważne, czy jest weekend, środek nocy, czy dzień wolny od pracy – biuro obsługi klienta nie musi już odbierać telefonów i MMSów z potwierdzeniami przelewów.

Płatność z dowolnego urządzenia

Szybkie płatności są udostępniane przez największych graczy na rynku i bardzo oczekiwane przez samych klientów. To gwarancja ich satysfakcji.

Zapisz się raz, bądź wszędzie

BillTech rozwija infrastrukturalne rozwiązanie, która pozwoli Twojej firmie po dokonaniu jednej integracji z naszym API, być dostawcą na wszystkich platformach płatniczych, na których BillTech API jest dostępne.

Koszty pokryte przez klientów

Od teraz Twoi klienci mogą dokonywać opłat w aplikacjach, w których wdrożone jest BillTech API. Koszt płatności jest ponoszony przez operatorów aplikacji lub klientów.

Zamów darmowe 30 min demo BillTech API

Umów spersonalizowaną prezentację naszego rozwiązania, aby zobaczyć, w jaki sposób BillTech API może pomóc Twojej firmie.

Zamów Demo