dostawców usług

1200

Obsługujemy połączenia nie tylko z największymi dostawcami, ale także lokalnymi firmami (95% pokrycia rynku).

opłaconych rachunków

250tys.

Mimo krótkiej obecności technologii na rynku, za pomocą BillTech API opłacono już setki tysięcy faktur.

WDROŻEń

5

Pracujemy nad integracją usługi w bankach i aplikacjach z publicznym dostępem w kolejnych miesiącach.

Wybierz usługodawcę, zaloguj się, analizuj i opłacaj rachunki

Użytkownicy mają do wyboru dodatkową natywną funkcję w swojej bankowości/interfejsie aplikacji (BillTech API działa w modelu white-label
Użytkownik wybiera dostawcę z listy i podaje dane dostępowe do panelu u usługodawcy. Pozwala nam to na pobranie danych o fakturach.
W zależności od wdrożenia, użytkownik może następnie opłacić faktury, przeanalizować wydatki czy też odroczyć płatności za fakturę.

Użytkownicy kochają opłacanie rachunków z BillTech API

Zamknięty pilotaż usługi z jednym z partnerów udowadnia spełnienie oczekiwań użytkowników.

Aktywizacja

68%

Liczba użytkowników pilotażu z co najmniej jedną wykonaną płatnością do liczby użytkowników, którzy zsynchronizowali faktury w usłudze.

Retencja

88%

Liczba użytkowników, którzy dokonali płatności w obu miesiącach, do liczby użytkowników, którzy dokonali płatności w pierwszym miesiącu pilotażu.

Ocena usługi

9,2

Średnia odpowiedź na pytanie o zadowolenie z usługi (10 – najwyższy możliwy wynik, największe zadowolenie użytkowników).

Dla Banków

Rachunki w bankowości elektronicznej to usługa atrakcyjna z perspektywy klientów banku, ale także z perspektywy korzyści pośrednich i bezpośrednich.

Redukcja liczby odchodzących klientów
Przychody z odraczania faktur
Wzrost liczby klientów przelewających pensję
Wyższa przychodowość na kliencie
Wzbogacenie scoringu klienta
Zwiększenie NPS i zadowolenia klientów

Dla aplikacji FinTech i Saas

Rachunki w aplikacji finansowej to przede wszystkim zwiększenie atrakcyjności oferty i dodatkowy przychód z usług dodatkowych.

Nowa funkcja wyróżniająca na rynku
Zwiększenie czasu spędzanego w aplikacji
Zwiększenie NPS i zadowolenia klientów
Przychód z usługi lub usług wspierających
Wzbogacenie informacji o profilu klienta
Zbliżenie się do tytułu centrum finansowego

Bezpieczeństwo danych użytkowników i technologii BillTech

Jak wykorzystywane są dane do logowania do serwisu dostawcy?

Dane, które użytkownik podaje podczas włączania połączenia z serwisem dostawcy usług (eBOK), są wykorzystywane w celu pobrania danych o opłatach od danego dostawcy. Proces zachodzi w pełni automatycznie i nie są podczas niego pobierane żadne inne informacje ponad te potrzebne do kontroli i opłacenia faktury przez użytkownika.

Jak przechowywane są pozyskiwane dane użytkowników?

Dane dostępowe do paneli dostawców usług przechowywane są przy użyciu narzędzia, które powstało specjalnie do szyfrowania i przechowywania wrażliwych danych. Dane chronione są przed modyfikacją, nieautoryzowanym odczytem oraz utratą. Działanie systemu jest stale monitorowane przez wykwalifikowany zespół. Zapewnia on prawidłowość danych i dba o ich bezpieczeństwo.

Jak testowane jest bezpieczeństwo technologii BillTech?

Cała technologia oraz procedury związane z cyberbezpieczeństwem i przechowywaniem danych podlegają regularnym audytom i testom penetracyjnym przeprowadzanym przez podmioty zewnętrzne. Nowy kod i wszelkie zmiany technologii BillTech sprawdzane są przez co najmniej dwie inne osoby.

Przetestuj wdrożenie naszej technologii

Aplikacja PayAppka pozwala użytkownikom dodać wielu dostawców do portalu, wyświetlić wszystkie rachunki na jednej liście i opłacić za pomocą jednej z wielu metod płatności.

Przypomnienia o płatnościach

Informujemy o nowych fakturach, nadchodzących terminach opłat i przeterminowanych płatnościach za pomocą SMS i wiadomości e-mail.

Odroczenie płatności, autopłatności

Umożliwiamy „kredyty” na rachunki z Twisto (opóźnienie płatności o 21-45 dni) oraz automatyczne płatności z karty płatniczej (3 dni przed terminem płatności).

1300+ dostawców do wyboru

Użytkownik może wybrać spośród ponad 1300 dostawców usług takich jak internet, telefon, telewizja, prąd, gaz czy czynsz.

Zamów darmowe 30-minutowe demo

Umów spersonalizowaną prezentację naszego rozwiązania, aby zobaczyć, w jaki sposób BillTech API może pomóc Twojej firmie.

Zamów demo